Messenger

Imię i nazwisko
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Formularz

Telefon & Mail

Kontakt

Skontaktuj się z nami w najwygodniejszy dla Ciebie sposób i pozwól nam stworzyć meble swoich marzeń.

Messenger

Podczas realizacji projektu wnętrza niejednokrotnie spotykamy się z wykonawcami, pomimo braku nadzoru projektowego doradzamy lub ustalamy finalne szczegóły zaprojektowanej przestrzeni. Zapewniamy dowóz i montaż wykonanych mebli na miejsce do Klienta. W zakresie naszych usług jest również podłączenie AGD.

04

Realizacja na miejscu

Podczas kolejnego etapu  zatwierdzamy formalności w biurze lub w miejscu i czasie uzgodnionym z Klientem. Umawiamy się na pomiary w lokalu u Klienta. O wszystkich przesunięciach czasowych informujemy Zleceniodawcę odpowiednio wcześniej, oprócz wypadków losowych, które są od nas niezależne.

03

Zatwierdzenie i formalności

Na podstawie uzyskanych informacji od Klienta tworzymy opisową koncepcję projektu wnętrza lub mebla wraz ze szczegółową wyceną. W przypadku omawiania zabudów meblowych, wykonujemy wstępny szkic poglądowy, o ile uprzednio dokonano wstępnego pomiaru na budowie. Jeśli nie prosimy i przesłanie od dewelopera. W przypadku przesłanych projektów meblowych dokonujemy też analizy funkcjonalności zaproponowanych rozwiązań oraz wyceny.

02

Opracowanie koncepcji

Pierwsze spotkanie jest najważniejszą częścią naszego przyszłego projektu. Omawiamy analizę potrzeb Klienta, które są istotne przy tworzeniu jego mieszkania/domu marzeń. Zawsze również rozmawiamy o pasjach i ulubionej kolorystyce oraz zwierzętach, które mieszkają z Klientami.

 

Niejednokrotnie okazuje się, że skrywane latami pragnienia ujawniają się i są z powodzeniem realizowane właśnie przez naszą firmę. Rozmawiamy również o ekologicznych rozwiązaniach przy projektowaniu wnętrza nieruchomości oraz doradzamy niejednokrotnie zarządzanie produktami zero waste w nowym lokalu.

01

Rozmowa

wstępna

Doskonale wiemy, że zakup mebli na wymiar może wydawać się złożonym procesem i takim w rzeczywistości jest. Dlatego przez 30 lat obecności na rynku wypracowaliśmy unikatowy proces, w którym to nasi klienci prowadzeni są za rękę od pierwszego kontaktu, aż do finalnej realizacji. Dajemy Ci pełne poczucie zaopiekowania, zdając sobie doskonale sprawę z tego, że oprócz wysokiej jakości produktu liczy się partnerska relacja i zaufanie. Pragniemy być Twoim przewodnikiem po świecie mebli na wymiar klasy premium.

Współpraca