Messenger

Imię i nazwisko
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Formularz

Telefon & Mail

Kontakt

Skontaktuj się z nami w najwygodniejszy dla Ciebie sposób i pozwól nam stworzyć meble swoich marzeń.

Messenger

Team Leader

Paweł

Doradztwo

Jakub

Stolarz

Łukasz

Projekty

Agnieszka

Stolarz

Olek

Zespół

Początki sięgają 1991 roku, kiedy mistrz stolarstwa inż. Zbigniew Kłosiński powołał w przydomowej piwnicy wraz z żoną Wandą firmę Wanzbig. W 1996 zakład został rozbudowany i doposażony o wyspecjalizowane maszyny stolarskie. W 1997 Powódź Tysiąclecia spustoszyła firmę zalewając park maszynowy oraz magazyn z gotowymi wyrobami dla Klientów. Po czterech miesiącach udało się wznowić produkcję, a od  2004 roku, dzięki wejściu do UE zacząć działać także za granicą.

 

W 2010 roku do firmy dołączył syn właścicieli Jakub, który zajął się szeroko pojętym marketingiem i reklamą, zaś w 2016 roku córka właścicieli Agnieszka, która zajęła się aranżacją i projektowaniem wnętrz oraz ogrodów. Obecnie przedsiębiorstwo rozrosło się do 200 m2 powierzchni użytkowej w skład której wchodzą park maszynowy, lakiernia oraz dwa biura.

 

Firma Kłosińscy Design jest kwintesencją lat pracy wszystkich członków rodziny oraz naszego zespołu na stolarni. Zdobytą wiedzę i doświadczenie oferujemy naszym Klientom wykonując projekty i produkując meble na wymiar w klasie premium.  Firma łączy dwa pokolenia projektantów i stolarzy, którzy z pasją tworzą meble na wymiar we Wrocławiu od 1991 roku. Przy projektowaniu naszych produktów kierujemy się funkcjonalnością przy jednoczesnym zachowaniu nowoczesnego designu.

Historia

Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji ekskluzywnych meblach na wymiar do Państwa mieszkań i domów. Podejmujemy się również produkcji nietypowych zleceń do przestrzeni biurowych i muzealnych. W procesie produkcji stosujemy najnowsze technologie stolarskie gwarantujące komfortowe i trwale użytkowanie na lata. Misją naszej firmy jest zachowanie jak najwyższych parametrów jakości wykonania zlecenia zgodnych z oczekiwaniami Naszego Klienta.

O nas