Początki sięgają 1991 roku, kiedy powstała firma prekursorska Wanzbig.

Właściciel zakładu mistrz stolarstwa inż. Zbigniew Kłosiński oraz jego żona rozpoczynali swoją karierę, jak wiele interesów lat 90, w przydomowej piwnicy. W roku 1996 zakład został rozbudowany, co umożliwiło doposażenie go o kolejne wyspecjalizowane maszyny stolarskie.

Rok 1997 przyniósł ze sobą Powódź Tysiąclecia, która spustoszyła również Wanzbig. Woda zalała park maszynowy oraz magazyn, gdzie znajdowały się gotowe wyroby dla Klientów. Po czterech miesiącach szczęśliwie udało się ponownie uruchomić produkcję. W 2004 roku, dzięki wejściu do Unii Europejskiej, firma zaczęła również wykonywać zlecania poza granicami kraju.

Na początku 2010 roku do firmy dołączył syn właścicieli Jakub, który zajął się szeroko pojętym marketingiem i reklamą , co pozwoliło firmie pozyskać nowych kontrahentów, zarówno w Polsce, jak i w Europie. Doświadczenie stolarskie zdobyte w firmie Wanzbig dodatkowe umożliwiło mu wyspecjalizowanie się w branży mebli na wymiar.

W 2016 roku dołączyła do zespołu córka właścicieli- Agnieszka, która zajęła się aranżacją i projektowaniem wnętrz oraz ogrodów .Dzięki licznym szkoleniom branżowym zdobyła dodatkowe doświadczenie w zakresie akcesoriów meblowych oraz mebli na wymiar.

Obecnie przedsiębiorstwo rozrosło się do 200 m2 powierzchni użytkowej w skład której wchodzą park maszynowy, lakiernia oraz dwa biura.

Firma Kłosińscy Design jest kwintesencją lat pracy wszystkich członków rodziny oraz naszego zespołu na stolarni. Zdobytą wiedzę i doświadczenie oferujemy naszym Klientom wykonując projekty i produkując meble na wymiar w klasie premium.