Messenger

Imię i nazwisko
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Formularz

Telefon & Mail

Kontakt

Skontaktuj się z nami w najwygodniejszy dla Ciebie sposób i pozwól nam stworzyć meble swoich marzeń.

Messenger

"Już drugie pokolenie prowadzi tę firmę, z której usług korzystam od dwudziestu lat. Wykonane meble są wysokiej jakości, perfekcyjnie wykonane, według dostarczonego projektu lub według projektu wykonanego przez państwa Kłosińskich. Dla tej firmy nie ma rzeczy trudnych."

"Jesteśmy bardzo zadowoleni współpracą z KD, zaczęliśmy od łazienki, skończyliśmy zabudową wnęki w sypialni, między nimi były kuchnia, przedpokój, salon i pokój syna, czyli całe mieszkanie :) Chociaż mieliśmy projekt każdego mebla, dostaliśmy od Pana Kuby cenne porady."

"Zdecydowanie polecam, jakość usług na najwyższym poziomie. Firmę wyróżnia indywidualne podejście do Klienta, profesjonalna współpraca i dbałość o szczegóły. Wspólnie zaprojektowaliśmy cały apartament od mebli łazienkowych aż po meble kuchenne."

Naszym priorytetem jest zadowolenie tych, dla który tworzymy nasze meble i wnętrza, bo doskonale wiemy, że dla nich to zdecydowanie coś więcej. Zobacz co o naszej pracy sądzą nasi Klienci i Partnerzy.

Nasza średnia ocena w Google to 4,7

Klienci o nas

Team Leader

Paweł

Doradztwo

Jakub

Projekty

Agnieszka

Poznaj Szczegóły

Realizacja

projektu

04

Umowa i formalności

03

Koncepcja i plan

02

Rozmowa

wstępna

01

Doskonale wiemy, że zakup mebli na wymiar może wydawać się złożonym procesem i takim w rzeczywistości jest. Dlatego przez 30 lat obecności na rynku wypracowaliśmy unikatowy proces, w którym to nasi Klienci prowadzeni są za rękę od pierwszego kontaktu, aż do finalnej realizacji.

Współpraca

Poznaj Ofertę

Projektujemy przestrzeń pod wszelkiego rodzaju wystawy i ekspozycje, aby udział w nich posiadał dodatkowy walor

Art & Design

Korzystając z doświadczenia pomagamy dobrać naszym Klientom najlepsze rozwiązania w konkretnych sytuacjach

Doradztwo

Projektujemy i realizujemy meble premium na wymiar dedykowane przestrzeniom biurowym w oparciu o komfort wizualny jak i użytkowy.

Aranżacje biur

Projektujemy wnętrza, łączące w sobie subtelną elegancję z pełną funkcjonalnością, dostosowując je do indywidualnych potrzeb

Projekty wnętrz

Kuchnie na wymiar

To nasza specjalizacja zarówno jeśli chodzi o kuchnie w designie nowoczesnym, modernistycznym jak i tym bardziej tradycyjnym

Tworzymy meble na indywidualne zamówienie Klienta realizując i wspierając Twój pomysł naszymi umiejętnościami i doświadczeniem. 

Meble na zamówienie

Oferta

Pełne Portfolio

Work & Office →

Mieszkania kompleksowo →

Zobacz zrealizowane przez nas projekty, które dla Twojej wygody podzieliśmy na wybrane kategorie. Być może znajdziesz tu inspirację dla siebie. Dajemy Ci gwarancję kompleksowej obsługi począwszy od kompetentnego doradztwa w fazie projektu, a skończywszy na transporcie i montażu.

Portfolio

Więcej o Nas

Łączymy dwa pokolenia stolarzy i projektantów, którzy z pasją tworzą meble na wymiar we Wrocławiu od 1991 roku. Specjalizujemy się w projektach i produkcji ekskluzywnych mebli na wymiar do mieszkań i domów. Nasze realizacje to efekt lat pracy wszystkich członków rodziny oraz naszego zespołu.

 

Początki sięgają 1991 roku, kiedy mistrz stolarstwa inż. Zbigniew Kłosiński powołał w przydomowej piwnicy wraz z żoną Wandą firmę Wanzbig. W 1996 zakład został rozbudowany i doposażony o wyspecjalizowane maszyny stolarskie....

O nas

Porozmawiajmy

Zmienimy w rzeczywistość Twoje marzenia o meblach i wnętrzach na wymiar w klasie premium. Dzielimy się rozwiązaniami budując relacje oparte na partnerstwie i zaufaniu.

Stolarstwo

Meblowe

Lat na rynku

30+

0

Partnerów

45+

0

Klientów

0

Projektów

0